OR logo

ORLICKÝ TVRĎÁK

15. - 16. 6. 2018 se startem v Letohradu

Výsledky

Online prohlížeč:



# Název týmu Jméno a příjmení Kategorie Body Poznámka
1Rázní a smělí1/ Jaroslav Hančl
2/ Daniela Roreitnerová
X11016
2HSK Benecko1/ Matěj Kubina
2/ Karel Janata
M10344
3Cookies & Pancakes1/ Pavlína Pecoldová
2/ Dan Dvořáček
X9556
4KukuTým1/ Karolína Šenderová
2/ Petr Jakovec
X9197
5HO Štika1/ David Špás
2/ Jan Svoboda
M8687
6Neznámý tým1/ Jakub Skalka
2/ Jan Sádovský
M8430
7Hurá!1/ Vojtěch Vozda
2/ Kateřina Tylová
X8274
8Pizzu sem, tlouštíku!1/ Matěj Šimek
2/ Filip Mareš
M8182
9Armydasky1/ Adam Brunn
2/ Eliška Mazáková
X7936
10Tackle1/ Pavel Mišove
2/ Michael Hampl
M7718
11Spin1/ Lenka Šimonová
2/ Tereza Uhlířová
Z7668
12Koní hlavy1/ Jan Chovanec
2/ Jakub Grenar
M7580
13Noční šichta1/ Michal Šmíd
2/ Zuzka Dočekalová
X7345
14Super dvojka1/ Václav Tomíček
2/ Kateřina Blatoňová
X7248
15VUTex1/ Vít Vodička
2/ Luděk Michera
M7132
16Mopsíci Josefína III. a Žeraldýna III.1/ Zuzana Řeháková
2/ Jana Vaňousová
Z6743
17EPO - Bez kofeinu1/ Martin Cabalka
2/ Petra Bočková
X6710
18OBV1/ Milan Sladky
2/ Tereza Cupakova
X6670
19Bratři v Triku1/ Jakub Krátký
2/ Jan Krátký
M6661
20Oklikouni1/ Martin Dostálek
2/ Petr Žitník
M6627
21Katastrofa Břeclav1/ Rostislav Vačkář
2/ Lenka Cupalová
X6570
22Rád se toulal1/ Tomáš Hubálek
2/ Michal Hubálek
M6502
23Kings of Bílé Karpaty1/ Richard Bystřický
2/ Jiří Rybka
M6484
24Nýmandi1/ Martin Šorma
2/ Jiří Pech
M6374
25SaKo1/ Zdenek Sasák
2/ Luce Chovancová
X6128
26Pejsek a kočička1/ Jakub Lesák
2/ Ivana Boková
X5952
27Apríl1/ Pavel Naiman
2/ Zdeněk Jirčík
M5930
28Ferdilián1/ Petr Remeš
2/ Vojta Remeš
M5899
29Povaleči1/ Josef Prorok
2/ Dora Hambálková
X5430
30Krtek a Beruška1/ Lukáš Doubek
2/ Bára Vošoustová
X5266
31Šavlozubé rybičky1/ Kristýna Klajmonová
2/ Přemysl Pařenica
X5259
32Fyzio bez fyzičky1/ Radka Tylichová
2/ Anna Onderek
Z5115
33Švrček team1/ Radek Švrček
2/ Markéta Švrčková
X4904
34Našli se (Ogaři od Bečvy)1/ Petr Lukáš
2/ Hana Stavárková
X4273
35Hovězí moštárna1/ Jiří Koblížek
2/ Pavel Rouha
M4140
36Zpoza hůščá1/ Tomáš Žitník
2/ Tomáš Martinák
M3470
37Rakeťáci1/ Martin Žitník
2/ Pavla Hanušovská
X3400
38ORLICKÝ BLOUDIL A1/ Roman Toth
2/ Stanislav Chren
M3391
39Namazaný1/ Václav Krajíček
2/ Lucia Poľaková
X3169
40Králíci z klobouku1/ Michal Trejtnar
2/ Silvie Vítková
M3043
41Angina pectoris1/ Martin Kučera
2/ Lucie Ištoková
X2820
42Činčíci z Balabanu1/ Jan Kalný
2/ Monika Maksimowicz
X2649
43Název ještě vymyslíme1/ Václav Hroch
2/ Tomáš Pospíšil
M0DNS
44Dos cuñado1/ Ludek Michera
2/ Filip Ullrich
M0DNS
45Plzeňuáci1/ Matěj Horálek
2/ Bibiana Zwettlerová
X0DNS
46Vládci vesmíru1/ Martin Dostál
2/ Radana Dostálová
X0DNS
47Mario Bros1/ Vojtěch Lazák
2/ Michal Zeman
M0DNS
48Tatranské šelmy1/ Marek Poľan
2/ Daniel Poľan
M0DNF
49Brambora a medvěd1/ Jakub Lužný
2/ Judit Repas
X0DQF
50ORLICKÝ BLOUDIL B1/ Dalibor Toth
2/ Alžběta Černá
X0DNF
51Ztraceni1/ Lukáš Hubálek
2/ Martin Krosnář
M0DNF
52Pogáčovci1/ Míra Vrátný
2/ Laďka Antalová
X0DNS
53Running Bitch1/ Anna Belicova
2/ Tereza Klimova
Z0DNF


Oficiální výsledky ve formátu PDF:
Ročník 2018.
Ročník 2017.
Ročník 2016.
Ročník 2015.